• detall d'auditori
Càrrec Nom Correu
Delegat de la Rectora per a la modernització dels sistemes de gestió acadèmica Albert Blanco, Jesús V. jesus.v.albert@uv.es
Delegat de la Rectora per a la Docència en Centres Assistencials Almerich Silla, Jose Manuel jose.m.almerich@uv.es
Delegat de la Rectora per a Salut Psicosocial Atienza González, Francisco L. francisco.l.atienza@uv.es
Delegat de la Rectora per a la universitat digital Claver Iborra, José Manuel jose.claver@uv.es

 

Delegada de la Rectora per al Museu d'Història Natural Garcia Forner, Ana Maria anna.garcia@uv.es
Delegat de la Rectora per a projectes singulars d'obres García Lázaro, Santiago santiago.garcia-lazaro@uv.es

 

Delegat de la Rectora per a accions estratègiques d'investigació González Cabrera, Joel joel.gonzalez@uv.es
Delegada de la Rectora per a Cooperació Lloret Catalá, María del Carmen  m.carmen.lloret@uv.es
Delegada de la Rectora per al Pla d'Incorporació a la UV Lorente Carchano, Maria Jose maria.j.lorente@uv.es
Delegat de la Rectora per al Centre d'Idiomes Morillo Tena, Pedro pedro.morillo@uv.es
Delegat de la Rectora per a la transformació docent Pou Amerigo, Rosendo rosendo.pou@uv.es
Delegat de la Rectora per a l'Aliança Forthem Sanchis Kilders, Esteban esteban.sanchis@uv.es
Delegat de la Rectora per a ocupació i pràctiques Soret Medel, Jesús jesus.soret@uv.es
Delegada de la Rectora per a trajectòries acadèmiques Villar Aguilés, Alicia alicia.villar@uv.es