GeneralitatCIDECSICUV Logo del portal

Personal

Llistat alfabètic del personal

Cognom Noms Departament/servei Contacte
Albert Montagud Juan José Manteniment juan.albert@ext.uv.es
Andreu Pérez Vicente Qualitat ambiental i sòls vicente.andreu-perez@uv.es
Asins Velis Sabina Qualitat ambiental i sòls sabina.asins@uv.es
Azorín Molina César Ecologia i Canvi Global cesar.azorin@csic.es
Baixauli Ferriols Alejandra Ecologia i Canvi Global alejandra.baixauli@ext.uv.es
Baladrón Rodríguez Begoña Qualitat ambiental i sòls begonya.baladron@ext.uv.es
Barrachina Moliner Elisabeth Qualitat ambiental i sòls elisabeth.barrachina@ext.uv.es
Bedoya Valestt Shalenys Ecologia i Canvi Global shalenys.bedoya@ext.uv.es
Benavent Prats Ausias Ecologia i Canvi Global ausias.benavent@ext.uv.es
Benítez López Guillermo Ecologia i Canvi Global g.benitezlopez@gmail.com
Bochet Soler-Espiauba Esther Ecologia i Canvi Global esther.bochet@ext.uv.es
Borao Navarro Mª Jesús Administració m.jesus.borao@ext.uv.es
Campo Velásquez Julián Qualitat ambiental i sòls julian.campo@uv.es
Carbó Valverde Ester Qualitat ambiental i sòls ester.carbo@uv.es
Castillo García Esther Administració esther.castillo-garcia@ext.uv.es
Collins Sarah Ecologia i Canvi Global sarah.collins@ext.uv.es
De Bello Francesco Ecologia i Canvi Global francesco.bello@ext.uv.es
Donat Caerols Santiago Pedro Ecologia i Canvi Global santiago.donat@ext.uv.es
Doñate Masete Emilio Qualitat ambiental i sòls e.donate@csic.es
Dumitru Cristina Ecologia i Canvi Global oana.dumitru@ext.uv.es
Fedriani Laffitte José Mª Ecologia i Canvi Global fedriani@csic.es
Fernández Morales Pedro J. Informàtica pedro.j.fernandez@ext.uv.es
Ferrer Gallero Raúl Ecologia i Canvi Global raul.ferrer@ext.uv.es
Forner Sales Alicia Ecologia i Canvi Global alicia.forner@ext.uv.es
García Martín Heidi Administració heidi.garcia@ext.uv.es
García Navarro Vicenta Gerència vicenta.garcia-navarro@ext.uv.es
García Pausas Juli Ecologia i Canvi Global juli.g.pausas@ext.uv.es
García-Fayos Poveda Patricio

Direcció

Ecologia i Canvi Global

dirección.cide@csic.es, patricio.garcia-fayos@ext.uv.es

Garrote García Pedro José Ecologia i Canvi Global pedro.garrote@csic.es
Gegunde García Julia Ecologia i Canvi Global julia.gegunde@ext.uv.es
Giménez Forcada Elena Qualitat ambiental i sòls elena.gimenez-forcada@csic.es
Gimeno García Eugenia Qualitat ambiental i sòls eugenia.gimeno@uv.es
Gleiser Beraha Gabriela Laura Ecologia i Canvi Global gabriela.gleiser@uv.es
González Díaz Patricia Ecologia i Canvi Global Patricia.gonzalez@ext.uv.es
Gómez Giménez Cristina Administració cristina.gomez@uv.es
Guerra Alcázar Diego Ecologia i Canvi Global ladirecciondediego@gmail.com
Gutierrez Larruscain David Ecologia i Canvi Global david.gutierrez-larruscain@ext.uv.es
Hirn Johannes Kaspar Ecologia i Canvi Global johannes.hirn@ext.uv.es
Intrigliolo Molina Diego Sebastiano Ecologia i Canvi Global diego.intrigliolo@csic.es
Jesús Moreira Bruno R. Ecologia i Canvi Global bruno.moreira@uv.es
Jimeno Alda Julia Ecologia i Canvi Global jujial@ext.uv.es
Lizondo Aranda Paloma Ecologia i Canvi Global paloma.lizondo-aranda@ext.uv.es
Marco Noales Eduardo Administració eduardo.marco@uv.es
Margalef Marrase Jordi Ecologia i Canvi Global j.margalef@creaf.uab.cat
Mármol Salvador Amanda Ecologia i Canvi Global Amanda.marmol@ext.uv.es
Martín Maeso Julia María Qualitat ambiental i sòls julia.martin@ext.uv.es
Martínez Meroño Rosa María Ecologia i Canvi Global Rosa.maria.martinez@ext.uv.es
Maymó Hernando Ana Cristina Gestió de projectes i comunicació ana.c.maymo@uv.es
Miranda Fischer Felícia Ecologia i Canvi Global felicia.miranda@ext.uv.es
Molina Donate Mª José Ecologia i Canvi Global maria.j.molina@ext.uv.es
Montesinos Navarro Alicia Ecologia i Canvi Global ali.montesinos@gmail.com
Moreno Colom Patricia Ecología i Canvi Global patricia.moreno@ext.uv.es
Morera Chacón Brayan H. Ecologia i Canvi Global brayan.morera@ext.uv.es
Navarro Montagud Alba Ecologia i Canvi Global albanavarro1610@gmail.com
Pardo Cruz Yaiza Ecologia i Canvi Global Yaiza.pardo@ext.uv.es
Pedrós Pla  Leyre Ecologia i Canvi Global Leyre.pedros@ext.uv.es
Picó García Yolanda Qualitat ambiental i sòls yolanda.pico@uv.es
Plaza Martín Nuria Pilar Ecologia i Canvi Global nuria.plaza@ext.uv.es
Puig Algarra Fernando José Gerència gerencia.cide@csic.es fernando.puig@ext.uv.es
Quintanilla Mata José Fernando Qualitat ambiental i sòls jose.f.quintanilla@ext.uv.es
Ramírez Cuesta Juan Miguel Ecologia i Canvi Global juan.ramirez@ext.uv.es
Rodríguez Ginart Daniel Ecologia i Canvi Global rodriguezx83@hotmail.com
Sacristán Moraga Daniel Qualitat ambiental i sòls daniel.sacristan@uv.es
Sáiz Blanco Jaime Ecologia i Canvi Global jaime.saiz@ext.uv.es
Sánchez Martín Ricardo Ecologia i Canvi Global risanmar@alumni.uv.es
Sanz Caballer Felipe Ecologia i Canvi Global felipe.sanz@csic.es
Soriano Juan Yolanda Qualitat ambiental i sòls yolanda.soriano@uv.es
Soursou Vasiliki Qualitat ambiental i sòls vasour@uv.es
Utrabo Carazo Eduardo Ecologia i Canvi Global eduardo.utrabo@ext.uv.es
Verdú del Campo Miguel Ecologia i Canvi Global miguel.verdu@ext.uv.es
Verger Ten Aleixandre Ecologia i Canvi Global verger@csic.es
Visconti Reluy Fernando Ecologia i Canvi Global fernando.visconti@uv.es
Vitale Dyana Qualitat ambiental i sòls dyana.vitale@uv.es